Aleyna Tilki korkuttu: "Doktora gidiyorum"

Aleyna Tilki'nin "Doktora gidiyorum" paylaşımı sevenlerini korkuttu. Gelen mesajlar üzerine genç şarkıcı yeni bir açıklamada bulundu.

Aleyna Tilki korkuttu: "Doktora gidiyorum"

Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuğa da adım atan Aleyna Tilki, Exxen'de ekrana gelen 'İşte Benim Masalım' dizisinde Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven ile kamera karşısına geçiyor. 20 yaşındaki güzel yıldız önceki gün yaptığı paylaşımla sevenlerini korkuttu..

Instagram'ın hikaye bölümünden bir paylaşımda bulunan genç şarkıcının "doktora gidiyorum" notu takipçilerini telaşlandırdı.

Aleyna Tilki korkuttu: "Doktora gidiyorum"

Gelen mesajlar üzerine Aleyna Tiki bir paylaşımda daha bulundu:

"Hakkımda birkaç tane haber çıkmış ‘ben doktora gidiyorum’ deyince! Bazıları doğru, bazıları değil. Dün sette kas spazmı geçirdim. Bütün vücudum kitlendi ve en sonunda yürüyemez hale geldim. Sanırım yanlış bir hareket yaptım ya da çok çalışmaktan dolayı belki de vücudum kasıldı. ‘Ne kadar emek, o kadar yemek’ diyorlar. Ben çalışmaktan çok mutluyum. Hem İngilizce şarkımın klibini hazırlıyorum hem de 'İşte Bu benim Masalım' dizisinde aktif çalışıyorum. İkisi çok güzel oluyor, olmaya da devam edecek. Bugün daha iyiyim. Güzel bir tedaviden geçtim. Hareket edebiliyor, yürüyebiliyorum. Bir gün sonra çok çok daha iyi olacağım. Beni merak etmeyin. En önemlisi sağlık ama bir o kadar önemli olan şey de başarı ve çalışmak. İkisini dengede tuttuğumuz sürede her şey çok güzel."