Alina Boz: Setlerde büyüdüm

Bir Youtube programına konuk olan Alina Boz, "13 yaşından beri dizilerde oynuyorum. Gidip, göremediğim yerler var. Oraları görmek istiyorum." dedi

Alina Boz: Setlerde büyüdüm

Alina Boz, Kerim Savaş Sarı’nın YouTube kanalındaki programa konuk oldu. Hakkında bilinmeyenleri anlatan Boz, samimi açıklamalarda da bulundu. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk yapan Boz, setlerde büyüdüğünü söyledi.

"SANILDIĞI GİBİ SOĞUK BİRİ DEĞİLİM"

Dışarıdan bakınca soğuk biri olarak algılandığını belirten genç oyuncu, "Okulda hep şunu duydum. ‘Biz seni tanımadan önce çok soğuk birisi sanıyorduk.’ Sanıldığı gibi soğuk biri değilim. Bir arkadaş gurubum var. Onlar için her şeyi yaparım" diye konuştu.

"OKUDUKLARIM AKLIMDA KALMIYOR" Unutkan biri olduğunu da belirten Alina Boz, “Biraz balıkhafızalıyım. İnsanların isimlerini unutuyorum. Okuduklarım aklımda kalmıyor” dedi.

"GİDİP, GÖREMEDİĞİM YERLER VAR"

"Hayallerin var mı?" sorusuna da yanıt veren Alina Boz, "13 yaşından beri dizilerde oynuyorum. Gidip, göremediğim yerler var. Oraları görmek istiyorum." açıklamasını yaptı. Ayrıca ünlü oyuncu, duygusal biri olduğunu da sözlerine ekledi.

"BEŞ SAAT BOYUNCA AĞLADIM"Duygusal bir yapısı olduğunu anlatan oyuncu, 'Paramparça' dizisinin final yemeğinde beş saat boyunca ağladığını “15’imden 18 yaşıma kadar o dizideydim. Herkesten daha çok settekileri gördüm" sözleriyle anlattı.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: