'Arıza'nın merakla beklenen yeni bölümünden bir tanıtım daha!

Show TV’de ekrana gelen ve beğeni ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın 26. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Aksiyonun hız kesmediği tanıtımda Ali Rıza, başladığı noktaya geri döndüğünü söyleyerek intikam için harekete geçeceğinin sinyallerini veriyor. Ali Rıza ile Burak Ersoylu arasındaki gerilim giderek artarken, Melek'in sözleri dikkat çekiyor. Melek ve Mithat arasında neler yaşanacağı merak konusu olurken, Ali Rıza'nın telefonda konuştuğu kişiye "baba" demesi büyük heyecan uyandırıyor.

'Arıza'nın merakla beklenen yeni bölümünden bir tanıtım daha!

ARIZA'NIN 26. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Herkesin gözü kulağı hastanede Haşmet ve Mert’ten gelecek haberlerdedir. İhtiyar, tüm bu yaşananlardan sonra Mithat’ı konsorsiyumun başından alır, masayı da lağveder. Herkes tarafını seçip plan yapmaya koyulurken, Ali Rıza eski bir dostuyla birlikte Mithatlar'ın gizli toplantısını basar. Bunun üzerine Balaban yeni bir plan yaparak, hasımlarını ölümle baş başa bırakmak ister. Ali Rıza ise kendisine gelen sürpriz bir telefonun şaşkınlığı içerisindedir.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza'nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü yarın akşam saat 20.00’de Show TV'de!

İşte "Arıza"nın 26. Bölüm 2. Tanıtımı;

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: