Arjantin'de Halit Ergenç için şarkı yazdılar!

El Cuarteto de Onur (Onur Dörtlüsü) adlı grup ‘Binbir Gece’ dizisindeki ‘Onur’ rolüyle Arjantinli kadınların fenomeni olan Halit Ergenç için şarkı yaptı!

Arjantin'de Halit Ergenç için şarkı yazdılar!

Şarkının klibinde Ergenç, kendisini kovalayan kadınlardan kurtulmak için ağaca çıkıyor. Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in rol aldığı ‘Binbir Gece’ dizisi, yayınlandığı Güney Amerika ülkelerinde büyük ilgi görmeye devam ediyor. Şili ve Kolombiya’da reyting rekoru kıran dizinin yıldızı Ergenç, Arjantin’de kadınların yeni fenomeni oldu.

Kadınların başarılı oyuncuya ilgisi özel olarak hazırlanan bir kliple tiye alındı. ‘El Cuarteto de Onur’ (Onur Dörtlüsü) adlı grubun Ergenç’in canlandırdığı Onur karakterinden yola çıkarak yaptığı şarkının nakaratında, “Bütün kadınlar Onur’la beraber” deniliyor. Klipte Ergenç, kendisini kovalayan kadınlardan kurtulmak için ağaca çıkıyor. Klip, Arjantin’de Twitter’ın en çok konuşulanları listesine girdi.

Bir heykel, yakışıklı oyuncuyu gördüğünde canlanıp dile geliyor. Hayranları, Ergenç’le fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışıyor. Genç-yaşlı tüm Arjantinli kadınlar sokakta Halit Ergenç’i kovalıyor.

İşte o görüntüler...

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: