Aslı Enver böyle veda etti!

3 sezondur Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan 'İstanbullu Gelin' dizisi dün akşamki final bölümü ile ekran macerasına son verdi. Dizinin başrol oyuncusu Aslı Enver, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla diziye veda etti.

Aslı Enver böyle veda etti!

Hem yurt içinde hem de yurt dışında fenomen haline gelen 'İstanbullu Gelin' dizisi 87. bölümüyle final yaptı. Özellikle İsrail'de büyük bir hayran kitlesi bulunan dizinin başrol oyuncuları Aslı Enver ve Özcan Deniz, İsrail'in başkenti Tel Aviv'e gitmiş ve Deniz, burada verdiği konserden 1 milyon dolar, Enver ise 350 bin dolar kazanmıştı.Dizinin final yapması ikilinin hayranları üzerken, Özcan Deniz'in ardından dizinin bir diğer başrol oyuncusu Aslı Enver de yaptığı paylaşımla diziye veda etti.

Güzel oyuncu, final sahnesinde yer alan balonların fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı:

"Bir gün unutursan kim olduğunu? Neden geldiğini tüm yolculuğu? Korkma dön bak ruhuna içindeki o çocuğa o hazır seni anlamaya, sarmaya. Kapat gözünü aç kalbini dinle o çocuğun sesini başla yeniden her gün başla yeniden. Kapak gözünü aç kalbini dinle delicesine o ritmini. Başla yeniden her gün başla yeniden. Gücün hep içinde gizli. dedi Süreyya. Ve öğrendiğim, hissettiğim, her şey için teşekkür ederim dedi Aslı. Canım ekip ve oyuncu arkadaşlarım hepinizi çok seviyorum. İstanbullu Gelin seyircisine sonsuz teşekkürler."

İşte o paylaşım:

Aslı Enver böyle veda etti!