'Aziz', Show TV'de başlıyor!

Murat Yıldırım ve Damla Sönmez'in başrollerinde yer aldığı "Aziz"in bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek. İşte Aziz 1. bölümde yaşanacaklar ve Aziz'in yeni fragmanları...

'Aziz', Show TV'de başlıyor!

Show TV'de ekrana gelecek, yapımını O3 Medya'nın, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği, proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı Aziz'in kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Bu güçlü kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel gibi birbirinden değerli isimler de eşlik ediyor.

Aziz'in bu akşam ekrana gelecek 1. bölümünde; Antakya’nın en büyük halı üreticisi Payidar ailesinin büyük oğlu Aziz’in refah ve ışıltı dolu hayatı bir Fransız Teğmeni öldürmesiyle altüst olur. Şehri terk etmek zorunda kalan Aziz, geride ailesini ve büyük aşkı Dilruba’yı bırakır. Öldü sanılan Aziz’in iki yıl sonra şehre dönmesi ise hem Payidar ailesinin hem de şehrin kaderini değiştirecektir. Her şeye sıfır noktasından başlamak zorunda olan Aziz enkaza dönmüş hayatını toplamayı mı yoksa her şeyden uzak bir hayat kurmayı mı seçecektir?

“Aziz”, ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Show TV'de!

İşte Aziz'in 1. Bölüm Tanıtımları;

Aziz'in 1. Bölüm Ön İzleme Sahnesi;

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: