Barış Akarsu hayranlarını sevindiren haber!

12 yıl önce bir trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu’nun ailesinden hayranlarını sevindirecek haberler geldi.

Barış Akarsu hayranlarını sevindiren haber!

2007 yılında Bodrum’da geçirdiği bir trafik kazasında yaşamını yitiren Barış Akarsu’nun kuzeni Serkan Kökdemir, Akarsu’nun hayranlarını heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. Barış Akarsu’nun vefatından evvel demo olarak bir kayıt cihazına sadece gitarı ile seslendirdiği, kimsenin daha önce bilmediği ve duymadığı şarkı kayıtları olduğunu dile getiren Kökdemir, "12 yıl sonra yeni bir albümü çıkıyor. Büyük ses getireceğiz. Albüm için iyi bir müzik şirketi arayışı içerisindeyiz. Eğer güvenebileceğimiz iyi bir yapımcı ve senarist bulabilirsek hayatını anlatan güzel bir film için de start vereceğiz" şeklinde konuştu.

“Deha bey bizi üzdü”

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda 2. Sayfa’nın canlı yayınına konuk olan Deha, Barış Akarsu’nun, kız arkadaşıyla tartışırken kaza yaptığını açıklamıştı. Bu açıklamalar hakkında da konuşan Serkan Kökdemir, "Bu konu bizi Akarsu ailesi olarak çok üzdü. Aslında Deha Bey konuşmanın başlarında çok güzel şeyler söyleyerek abimi anıyordu ama daha sonra yaptığı bu sansasyonel açıklama gerçek anlamda bizi üzdü" dedi.