Bensu Soral ile Hakan Baş aralarındaki buzları eritti

Geçtiğimiz günlerde "Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var" diyen Bensu Soral ile Hakan Baş, önceki akşam bir arkadaşlarının düğününe katıldı. Çift, uzun zaman sonra ilk kez yan yana görüntülendi

Bensu Soral ile Hakan Baş aralarındaki buzları eritti

Üç yıl önce görkemli bir düğünle evlenen Bensu Soral ile Hakan Baş'ın bir süredir evliliklerinde kara bulutlar dolaşıyordu. İddiaya göre çiftin arasında çocuk krizi çıktı. Hakan Baş baba olmak isterken Bensu Soral'ın, "Benim için henüz erken, Daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam kariyerim arka planda kalır" dediği ileri sürüldü.

"HASSAS BİR SÜREÇTEYİZ"

Çıkan iddiaların ardından ünlü çiftten ortak açıklama geldi. Soral ve Baş, açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

"Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var."
Bensu Soral ile Hakan Baş aralarındaki buzları eritti

BUZLAR ERİDİ!

Yaşananların ardından ikilinin arasındaki buzlar eridi. Bensu Soral ve Hakan Baş, önceki akşam bir arkadaşlarının düğününe katıldı. Gece boyunca eğlenen çift, uzun süre sonra ilk kez yan yana görüntülendi.


Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: