Berkay ve Ece Erken'den jet açıklama!

Şarkıcı Berkay ve sunucu Ece Erken'in Murat Karabova'nın doğum günü partisinde yakınlaştıkları iddia edilmişti. Konuyla ilgili iki cepheden de açıklama geldi.

Berkay ve Ece Erken'den jet açıklama!

Önceki gece Murat Karabova için Aila isimli bir mekanda doğum günü partisi düzenleyen Berkay, partiye eşi Özlem Ada Şahin olmadan katıldı. İddiaya göre Berkay, partide Ece Erken ile yakınlaştı. Hatta öyle ki, ikilinin gecenin ilerleyen saatlerde etraftakilere aldırış etmeden öpüştükleri de öne sürüldü.

Konuyla ilgili jet açıklama

Adına parti düzenlenen Murat Karabova, Instagram hesabından şu sözleri paylaştı: "Dün gece doğum günüm için bir araya geldiğimiz dostlarıma, öncelikle teşekkür ediyorum. Değerli arkadaşlarım Berkay Şahin ve Ece Erken beni birçok yakın arkadaşım sohbet eşliğinde eğlendik. Var olmayan dedikodular dolaşsa da hepsi hayal ürünüdür. Tüm gece güzel olan eğlencemizi tadında bırakan Berkay Şahin erkenden ayrılmıştır doğum günü nedeniyle herkes yan yana bir araya gelmiştir. Ece Erken özel arabamızla evine kadar bırakılmıştır.'' Bu açıklamayı Erken de kendi sayfasında paylaşarak sitemlerini dile getirdi.

Berkay ve Ece Erken'den jet açıklama!

Berkay ise Instastory'den eşi Özlem Ada Şahin'le birlikte bir video çekerek, "Şimdi bir de Ece Erken olayı çıktı. Bir salmıyorsunuz beni rahatça yaşayayım. Bir görüntü varsa çıkartın. En fazla kulak kulağa konuşmuşuzdur. Benim 20 yıllık arkadaşım ve konuşmam gereken konular vardı. İyi ki de onu gördüm, konuştum, çok da iyi oldu. Biz iyiyiz. Biz işimizi gücümüzü yapalım. Haklının acelesi yoktur, haklı bekler. Haksızın acelesi vardır. Bizi bir rahat bırakın. Biz iyiyiz, huzurluyuz.'' şeklinde konuştu.

Şu sıralar ikinci bebeğine hamile olan Özlem Ada Şahin de, "Sizi mutlu edemeyeceğiz maalesef gülüyorum geçiyorum." sözleriyle eşi Berkay'a tam destek verdi.

Berkay ve Ece Erken'den jet açıklama!