Bir Zamanlar Kıbrıs'ın sezon finalinde neler yaşanacak?

Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı “Bir Zamanlar Kıbrıs” etkileyici sezon final bölümüyle 3 Haziran Perşembe günü saat 20:00’de TRT 1’de ekrana geliyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın sezon finalinde neler yaşanacak?

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın yeni bölümünde; Kıbrıs davası uğruna ödenen büyük bedeller, Rauf Denktaş’ın Ankara’daki sürgün günleri ve zorlu ve çetin geçen Erenköy savaşlarına giden yol açılacak.

“Bir Zamanlar Kıbrıs” dizisinin sezon final bölümünde neler olacak:

Zorluklarla geçen ilk sezonun sonu kahramanlarımızın Kıbrıs davası uğruna ödedikleri büyük bedeller ve fedakarlıklarla geliyor. İnci, Müge ve Sandy’i Türkiye’ye kaçırmaya çalışan Kemal, Erenköy’e ulaşır ama orada hain bir pusunun kendilerini beklediğinden habersizdirler. Ankaralı ise Lapta Okulundaki 28 rehin çocuğun kurtarılması için toplanan ekiple birlikte yola çıkar. Derviş ve Ankaralı, EOKA mensuplarından, Aysel ve Ali’nin, kanlı noel ve kanlı küvetin tetikçilerinden intikam alırken Kemallerin bulunduğu zor durumu öğrenir ve Erenköy yolunu tutar. Rauf ise Ankara’daki sürgün hayatına başlamış, ilk iş Cengiz Topel ve Efsane ile irtibat kurarak yaklaşmakta olan Erenköy savaşları öncesi hazırlıklara başlamıştır. Yeni sezonun büyük açılışı olan Erenköy savaşlarına giden yol bu sezonun sonunda açılırken bu yolun zorlu ve çetin olduğu anlaşılacaktır.

Yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği, senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran’ın kaleme aldığı, “Bir Zamanlar Kıbrıs” 3 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’deTRT 1’de…

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: