Birce Akalay'dan evlilik açıklaması!

Ünlü oyuncu Birce Akalay, kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Sarp Levendoğlu ile yeniden evlenecek iddialarına açıklama getirdi.

Birce Akalay'dan evlilik açıklaması!

Geçtiğimiz gün Amerika'da yayınlanan "The Graham Norton Show" adlı TV programına konuk olan sevilen oyuncu Jennifer Lawrence, yeni filmi Passengers için sevenleriyle buluştu. Ülkemizde 30 Aralık'ta vizyona girecek olan yeni filmin tanıtımları için rol arkadaşı Chris Pratt ile kameralar karşısına geçen ünlü oyuncu, izleyicilerle başından geçen komik bir olayı paylaştı.

Lawrence: "Kalçalarımı kutsal kayalarla kaşıdım!"

Açlık Oyunları filminin çekimleri Hawaii'de bulunan ve kutsal olduğuna inanılan kayaların yanında çekilirken sette bulunan Lawrence, tursitleri bu kayalara oturmamaları konusunda uyarılarda bulunmuş. Kayaların yanındaki sahne çekilirken üzerinde ıslak kıyafetler bulunan Lawrence yorgunluğuna yenik düşerek bu kuralı ihlal ettiğini ve kayalara kendisinin oturduğunu itiraf etti. Tabii bu itiraf sadece kayalara oturmakla da kalmamış! Çektikleri sahne gereği uzun saatler ıslak kıyafetin içinde durması gereken Lawrence, sonunda kaşınmaya başlamış. Nemden dolayı kalçaları kaşınan Lawrence, bu kaşıntıyı da kayalarla geçirmeyi uygun görmüş; kısacası kayaları bir kaşınma objesi olarak kullanmayı tercih etmiş.

Kaşınırken adam öldürüyormuş!

Lawrence başına gelen bu ilginç olayı itiraf ederken, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kalçalarımın kaşıntısı geçsin diye sürtündüğüm kayalardan biri aşağı yuvarlanmaya başladı. Yuvarlanan kaya az kalsın set ekibinde bulunan bir ses görevlisinin kafasına geliyordu. Sette bulunan tüm ses ekipmanları paramparça oldu. Olay yerinde bulunan Hawaii halkı panik içinde 'Bu bir lanet!' diye bağırıyorlardı; oysa bu lanetin tek sebebi bendim. Kalçalarımla o kayayı aşağı yuvarlamıştım!"