Bülent Ersoy ile Ömür Gedik birbirine girdi!

Ömür Gedik'in, kızı Tayga Gedik'in düğününde giydiği elbisenin kaz tüyü olduğu iddiası ortalığı karıştırdı. Gedik elbise için imitasyon dese de, Ersoy tüylerin gerçek kaz tüyü olduğunu dile getirdi. İkili arasında tartışma sosyal medyaya da yansıyınca gerginlik tırmandı.

Bülent Ersoy ile Ömür Gedik birbirine girdi!

Hayvan hakları savunucu kimliğiyle ön plana çıkan şarkıcı Ömür Gedik, geçtiğimiz gün kızı Tayga Gedik'in Gaziantep'te düğününü gerçekleştirdi. Düğüne ise şarkıcının kaz tüyü olduğu iddia edilen elbisesi damga vurdu. Konuyla ilgili açıklamaları 2. Sayfa'da yanıtlayan Gedik, tüylerin imitasyon olduğunu dile getirdi. Bülent Ersoy ise kendisini sürekli gerçek kürk giyiyor diye eleştiren şarkıcıya canlı yayına bağlanarak yüklendi ve elbisenin gerçek olduğunu iddia etti.

Bülent Ersoy ile Ömür Gedik birbirine girdi!

İftiracı Bülent Ersoy!

Yayının ardından tartışma sosyal medyaya taşındı ve Ömür Gedik bir açıklamada bulundu. Gedik, Ersoy'un iddialarına, "İftiracı Bülent Ersoy'e ve Gülşah Saraçoğlu'na cevabımdır. Modacı Ebru Karabayır'ın cevabını birazdan paylaşıyorum. Kendi ayıp ve günahlarını iftira atarak örtmeye çalışanlara kapak olsun." sözleriyle sert çıktı. Ayrıca Gedik, modacısının elbisenin imitasyon ve fabrikasyon olduğuna dair yazdığı yazıyı paylaştı.

Bülent Ersoy ile Ömür Gedik birbirine girdi!

Bülent Ersoy küplere bindi!

Bu paylaşımlar sonrası küplere binen Bülent Ersoy da Instagram hesabından bir video çekerek Ömür Gedik'e cevap verdi. Ersoy, "Bendenize karşı ithamlarda bulunup beni yalancılıkla, iftira atmakla suçluyorsunuz. Siz Allah'tan korkmuyor kullardan da mı utanmıyorsunuz çocuğum? Bu otriş konusu 4 gün önce bazı magazin sayfalarında yazıldı çizildi. Ben kendi aklamak istesem hemen o yazılanların üzerine 'Gördünüz mü? Dinime küfür eden bari Müslüman olsaydı' der ve suçlamalarda bulunurdum ama ilgilenmedim dahi."

O tüyler gerçek

"Ben bu konu hakkında 4 gündür konuşmadım ama 2. Sayfa programında fikrim sorulduğu için ben de onlar gerçek tüyler dedim. Nitekim bu konuya ilişkin bilir kişi olan kime gösterirseniz gösterin o tüylerin gerçek tüy olduğunu söyler. Çünkü doğru bir tanedir. Siz rahatsız olsanız da bir yerlerden yalanız çıksa da ne yapayım yapacak bir şey yok."

Son derece ucuz tüyler

"Onlar gerçek tüyler ve şuna da dikkat çekerim ki modacınızın telefonlarına ulaşılamıyor. Hanımefendinin de zoruna gitmesin çünkü onlar son derece ucuz tüyler. Sünnet çocuğunun üzerindeki tüyler gibi. Ben bugün programda onlar bir süs bu mutlu gününde kadıncağızın üstünde gitmeyin dedim. Ama siz ne yaptınız? Abla şevkatiyle sizi kucaklayan bir insana karşı 'Yalancı, iftiracı' damgasını vurmaya çalıştınız."

Bülent Ersoy ile Ömür Gedik birbirine girdi!

Sen benimle başa çıkamazsın

"Siz özendiricisiniz, siz yalancısınız. Kendi kabahatlerinizi örtmek ve birilerine şirin görünmek için yalan konuşarak iftira atıyorsunuz. Ama ben ne savaşlar gördüm ve hepsinde zaferle çıktım. Sen benimle başa çıkamazsın çünkü ben ispatlarla konuşurum."

Sahte ve sözde hayvanseversin

"Şimdi kamuoyuna sizin eksi çırılçıplak, sadece göğüs uçlarını kapatan tilki tüyüyle resimlerinizi attıracağım o ne cevap vereceksiniz? Gerçek bir hayvansever o kürkler imite bile olsa o çırılçıplak vücuduna sürüldüğü vakit o hayvanseveri rahatsız etmeli ama siz hiç rahatsız olmuş gibi değil güzel de poz vermişsiniz. Ne kadar da diri vücudunuz varmış. Seni gidi sahte senin gidi sözde hayvansever seni. Resimler şimdi geliyor bakalım özendiren sen misin ben miyim.Bu resimlerimizi Gaziantep'e de gönderiyorum görsünler bakalım."

Bülent Ersoy ile Ömür Gedik birbirine girdi!

Bir açıklama da Ömür Gedik'ten geldi

Bülent Ersoy'un videosu ve kendisinin kürklü fotoğrafları karşısında bir açıklama da Ömür Gedik'ten geldi. Gedik, söz konusu kürklü fotoğrafın sahte olduğunu ve kürke hayır kampanyasında çekildiğini dile getirdi.

Bülent Ersoy ile Ömür Gedik birbirine girdi!