Bülent Ersoy'dan hayranını dövdüğü iddialarına açıklama!

Dün gece bir mekanda sahne alan Bülent Ersoy, sahneye çıkan bir hayranına mikrofonla vurduğu iddiasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bülent Ersoy'dan hayranını dövdüğü iddialarına açıklama!

Bülent Ersoy, söz ve bestesi Tarkan'a ait olan "Ümit Hırsızı" isimli yeni şarkısını dün gece ilk kez sahne aldığı mekanda seslendirdi. Şarkı söylediği esnada bir kadın hayranının sahneye fırlaması üzerine mikrofonuyla kadına vurduğu öne sürülen Diva, konuyla ilgili 2. Sayfa programında açıklamalarda bulundu. İşte Bülent Ersoy'un açıklamaları:

"Ağzı olan her şeyi konuşuyor. Orada yapılan bir şiddet varsa bu şiddet bana uygulanmış demektir. Ben orada eserimi seslendiriyorum, aynı zaman da ben eserimi o anda yaşarım konsantre olmuşum biri çıkmış gelmiş. Orada işletmenin korumaları açısından da bir açıktır. O kişinin zaten oraya çıkmaması gerekiyordu.

"Ölümle sonuçlanabilecek bir saldırıydı"

Ben iki kez sahnede vuruldum, tek böbreğimi kaybettim. Bu bana yapılan şiddet değil ölümle sonuçlanabilecek bir saldırıydı. Ben o kadar çok insan severim ki beni vuran kişiyi dahi affettim ama kanunlar affetmedi. İnsanlar kendilerini benim yerime koysun. O kadın geldi beni bıçakladı ne olacak, sorumlusu kim olacak?

"Kimsenin canını acıtmak gibi bir çabam yok"

Birebir karşı karşıyasınız, ne yapacağı meçhul. Ben indikten sonra ‘kimdir bu hanım, çağırın’ dedim. Ben insan kırmayı sevmem, öyle gösteriş yaparım ama boştur. O kadar sarhoşmuş ki, yerlere falan düşmüş… Ben yine de ‘çağırın gelsin’ dedim. Götürmüşler oradan yoktu.Benim kimsenin canını acıtmak gibi bir çabam yoktur.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: