Bülent Ersoy'dan hayvanseverleri kızdıracak açıklamalar!

Gerçek kürk giydiği için sık sık eleştirilen Bülent Ersoy, hayvanseverleri kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Bülent Ersoy'dan hayvanseverleri kızdıracak açıklamalar!

Bülent Ersoy, önceki gün Etiler Sahne İstanbul'daki programı öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı. Ersoy, hayvanseverler tarafından maruz kaldığı hakaretlere karşılık hukuki bir süreç başlatıp başlatmayacağı sorulunca şöyle konuştu:

"Hasta ruhlu insanlar"

"Ben bu insanların çok normal olmadığını ve hasta ruhlu insanlar olduğunu düşünüyorum. Yine de saygı duymak gerekir. Saldıracakları kişi ben değilim. Önce ‘Bu kürkler bu ülkeye nasıl giriyor?’ bunu araştırsınlar. Eğer Meclis’e gitmezlerse çok farklı konuşacağım. Gümrük ve Ticaret Bakanı’nın karşısına geçip ‘Bu kürkleri siz nasıl bu ülkeye sokuyorsunuz?’ diye soru soracaklar. Yoksa kendileri çalar kendileri oynarlar. Benim kürke ihtiyacım yok. Ben yine alımlı, yine güzelim. Ben Ağrı Dağı’nın zirvesinde oturuyor, ayaklarımı sallıyorum. Aşağıdan sinek vızıltıları geliyor ama ben duyamıyorum.

"Benim adım Bülent"

Öte yandan Tarkan'ın kendisine bir parça verdiği ancak olaylardan dolayı Megastar'ın şarkıyı geri çekeceği yönünde çıkan haberlere de açıklık getiren Ersoy, "Klip bu ay çıkıyor. Tarkan bu konularda çok duyarlı ama ne oldu? Çekti mi şarkısını çekmedi. Benim adım Bülent." dedi.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: