Bülent Ersoy'dan Kerimcan Durmaz'a destek!

Bülent Ersoy, Kerimcan Durmaz'ın skandal görüntüleri hakkında açıklamalarda bulundu. Ersoy, "O olduğu ispatlanana kadar ona inanmakla mükellefim" sözleriyle Durmaz'a destek çıktı.

Bülent Ersoy'dan Kerimcan Durmaz'a destek!

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'ın uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen görüntülerin yankısı henüz sürüyor. Bir yandan tepkiler çığ gibi büyürken, bazı isimlerden de sosyal medya fenomenine destek geliyor. Son olarak Diva Bülent Ersoy, Söylemezsem Olmaz programına bugün yaptığı açıklamalarla Durmaz'a destek oldu.

"İnanmakla mükellefim"

Ersoy, skandal görüntüler hakkında şunları dile getirdi: "Ahlak ve edep benim için her şeyden önde gelir. O olduğu ispatlanana kadar ona (Kerimcan Durmaz) inanmakla mükellefim. Normal bir insan bunu yapabilir mi? Çok büyük bir hata bu."

Tuğba Ekinci de savunmuştu

Öte yandan Kerimcan Durmaz'ı savunan ünlüler arasında Tuğba Ekinci de yer almıştı. Ekinci, yeni bir skandala imza attığı paylaşımında şu sözlere yer vermişti:

"Erkek adamın malı meydanda olur!"

"Dünden beri bakıyorum evine eşya aldıkların, şarkılarının hit olmasını istediğin yardım ettiğin kimse yok yanında! Şöhretin rüzgarına kapıldın, kötü gününde herkes icraatı olmayan insan suçlaması yaparak sayfanın kapanması için dilekçe istediğinde bulunuyor! Sana terbiyesiz diyenler kim bilir mahrem yerlerini günde kaç kere kimlere atıyorlardır. Şimdi anladın mı kim dostun kim düşmanın üzülme erkek adamın malı meydanda olur! Türkiye’de sosyal medya fenomeni dendi mi Star Kerimcan’dır. Ne olmuş yani hata yapamaz mı? Beğenmeyen bakmasın sevmesin!"

Bülent Ersoy'dan Kerimcan Durmaz'a destek!

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: