Bülent Ersoy'un acı günü! Annesini kaybetti!

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy geçtiğimiz gün annesini kaybetti.

Bülent Ersoy'un acı günü! Annesini kaybetti!

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün en yakın arkadaşı Nur Yerlitaş'ı kaybetmiş ve büyük üzüntü yaşamıştı. Ünlü sanatçı, en yakın arkadaşını kaybettiği günün akşamında ise annesini kaybetti. Annesi Necla Poyraz'ın vefatı üzerine iyice sarsılan ünlü sanatçının danışmanı Arzu Acay, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak haberi duyurdu ve "Diva'mız annesini kaybetti. Acımız çok büyük" dedi.

Nur Yerlitaş'a böyle veda etmişti!


Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, annesinin vefat haberini almadan önce bir açıklama yapmış ve en yakın arkadaşı olan Nur Yerlitaş'a veda etmişti. İşte o satırlar...

“Önce dostum, sonra modacım, canım Nur’um… Niye acele ettin bu kadar daha sırada ben vardım be arkadaşım… San’atında ordinaryus profesör seviyesindeki bilgi birikimin ile mücehhez show dünyasının yaratıcı bir markasıydın sen… Veee.. ben 35 senedir seninle hep iftihar ettim ustalığından ötürü seninle Nur’um… Şimdi gözlerimde sicim gibi damla damla akan göz yaşlarımla bir hicaz şarkıyla uğurluyorum seni arkadaşım… “Kapıldım gidiyorum bahtımın rüzgârına, ey ufuklar diyorum yolculuk var yarına” ruhun şâd, mekânın cennet olsun. Nurlar içerisinde uyu yerinde inşallah güzel gözlüm… Oya’ya (Aydoğan) da selâmımı söyle yakında görüşmek üzere bir taneciğim.”

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: