Burak Özçivit'in rol aldığı Kuruluş Osman ilk fragman videosu yayınladı!

Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman yakında atv'de başlayacak.

Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olacak olan Kuruluş Osman görücüye çıktı. Burak Özçivit'in başroünde yer aldığı Kuruluş Osman'ın ilk fragmanı yayınlandı. Yakında atv'de başlayacak olan dizinin yayınlanan tanımı merak uyandırdı.

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ın yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Kuruluş Osman'la ilgili sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullanarak fragman videosunu paylaştı: "O; kutlu bir hilalin gölgesinde mazluma adalet, nice dert sahibine derman oldu. Cenk meydanında gazi, Oğuz kavlince devlet oldu. Lâ Galibe İllâllah… Kuruluş Osman çok yakında ekranlarda… ".

Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?

Kuruluş Osman'ın ilk fragmanının yayınlanmasının ardından dizinin ne zaman başlayacağı ise merak konusu oldu. Fragman'da tam tarih açıklanmazken sadece "yakında atv"de ifadelerine yer verildi. Diriliş Ertuğrul, Çarşamba akşamları ekrana geliyordu. Kuruluş Osman'ın da aynı gün yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: