Buse Varol ticarete atılıyor!

Oyuncu Alişan'la evli olan Buse Varol, güzellik merkezi açmaya karar verdi. Ünlü oyuncunun bu girişim için 500 bin TL'yi gözden çıkardığı öğrenildi.

Buse Varol ticarete atılıyor!

Şarkıcı Alişan'la evlenen ve 7 ay önce oğulları Burak'ı kucağına alan oyuncu Buse Varol, dizi ve filmlerden kazandığı parayı ticaret için harcayacak. Güzel oyuncu, iddiaya göre Anadolu Yakasın'da bir güzellik merkezi açmak için harekete geçti. Ünlü oyuncu bu güzellik merkezi için 500 bin TL'yi harcamayı gözden çıkardığı da gelen bilgiler arasında.

Buse Varol ticarete atılıyor!

Geçtiğimiz günlerde isyan etmişti

Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde kendisi sosyal medyadan yapılan kötü yorumlar için "Kötü yorum yapan takipçilerime sesleniyorum. Bence bazen çok komik oluyorsunuz. Neden? Çünkü beni takip ediyorsunuz ve benim fotoğrafımın altına 'çok çirkinsin', 'ne biçim annesin', 'mini etek mi giyilir' falan gibi komik komik şeyler yazmayın yada beni takip etmeyin. Ki bence hayat felsefeniz şu olsun: Rahatsız olduğunuz hiçbir şeyi hayatınızda tutmayın. Mesela beni takipten çıkarın. Siz de bu yükten kurtulun beni de bir salın. Herkes kendi anneliğine, kendi işine gücüne baksın. Kendi anneliğini sorgulasın. Bu işler böyle olmuyor..." demişti.