Caner Cindoruk görünmez olmak istiyor!

İzlenme rekorları kıran “Sadakatsiz” dizisinin sevilen oyuncusu Caner Cindoruk, görünmezlik gücüne sahip olmak istiyormuş.

Caner Cindoruk görünmez olmak istiyor!

Kanal D'de ekrana gelen 'Sadakatsiz' dizisinde canlandırdığı Volkan karakteriyle gündemden düşmeyen Caner Cindoruk, görünmezlik gücüne sahip olmak istiyormuş. Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre yakışıklı oyuncunun en sevdiği yemek ise içli köfteymiş...

Caner Cindoruk görünmez olmak istiyor!

İSPANYA'DA DA GÜNDEMDE!


Bu arada Caner Cindoruk'un ismi İspanya'da da gündemden düşmüyor. Oyuncu, İspanya’nın Albacete A Mano dergisine kapak oldu. 41 yaşındaki yakışıklı isim, "Sanatçı bir aileden geliyorsunuz, Çocukluğunuzdan beri oyuncu olmak istiyor muydunuz?" sorusuna da şu cevabı verdi:

“Ekonomik anlamda zor bir çocukluk geçirmeme rağmen sanatla her zaman iç içe olan bir aileydik. Orta okulda , lise de okul tiyatrolarında oynamıştım. Daha sonra şehir tiyatrosunda bu işin mutfağı olarak görülen sahne arkası deneyimim başladı. Bundan bir süre sonra çocuk oyunlarında oynamaya başladım. 17 yaşımda ilk yetişkin oyunuma çıktım ve 10 yıl boyunca şehir tiyatrosunda oynadım. 20’li yaşlarımın ilk evrelerinde kesin olarak oyuncu olmak istediğime karar verdim.”Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: