Celil Nalçakan bilinmeyenlerini anlattı

Celil Nalçakan, “Poyraz Karayel”de üstlendiği sıra dışı rol ve replikleriyle fenomen oldu... Ünlü oyuncu, Zülfikar’ın bu kadar sevilme nedenini ve rol arkadaşı Hare Sürel’le yakaladıkları uyumu anlattı.

Celil Nalçakan bilinmeyenlerini anlattı

* “Poyraz Karayel”deki Zülfikar karakteri herkesin gönlünü kazandı... Zülfikar’ın bu kadar sevilme sebebi sizce ne?

- Zülfikar’ın bu kadar sevilmesi, sadece benimle ve senaryo ile alakalı değil. Zülfikar’ı beş parçaya bölmeliyiz. Birinci parçası senaristimizin, ikinci parçası yönetmenlerimizin, üçüncü parçası yapım ve set ekibinin, dördüncü parçası tüm oyuncu arkadaşlarımın ve son parçası da hasbelkader benim. Bu yüzden de bir başarı var ise ortada bunu beş eşit parçaya bölüp hakkım olanın bende olmasını tercih ederim.

* “Zülfikar kadar cesur değilim” diyorsunuz. Neden?

- Çünkü Zülfikar bir süper kahraman. Televizyon ve sinemadaki pek çok süper kahraman gibi. Tabii ki süper kahramanlar haliyle biz normal insanlardan daha cesur oluyorlar. Tamamen bu sebepten. Zülfikar bir süper kahraman, ben değilim.

* İzleyici dizide söylediğiniz şarkılara da bayılıyor. Müzikle ilgili çalışmalarınız olacak mı?

- Evet, bu konu ile ilgili birkaç sürpriz gelişme var. “Poyraz Karayel” ile de alakalı. Yakın zamanda bununla ilgili haberler de zaten basına yansıyacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca da çok sevdiğim bir şarkıcı kardeşim var. Onunla ilgili de değişik planlarımız var. Can Gox’la beraber çalışmalar yapabiliriz.

İşte o röportajın davamı;Kaynak: hurriyet.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: