Cengiz Semercioğlu açıkladı: "Bergüzar Korel'in ablası bir kadınla evli!"

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, sunuculuğunu yaptığı Gel Konuşalım programında, Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'in başka bir kadınla evli olduğunu söyledi."

Cengiz Semercioğlu açıkladı:

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programının sunucusu ünlü gazeteci Cengiz Semercioğlu, Bergüzar Korel'in yıllardır ablasına maddi destekte bulunduğunu söyledi. Ünlü gazeteci, Zeynep Korel'in Amerika'da Ivana isimli bir kadınla da evli olduğunu açıkladı. Semercioğlu'nun açıklaması şöyle... "Bergüzar gerçekten ablasına düzenli para gönderiyor. Birden 'Ben burada temizlikçilik yapıyorum, köpek bakıyorum' dramının yaratılmasının bir nedeni var. Bunun da nedeni bu para meselesi. Bergüzar para vermeyi kesiyor çünkü Zeynep hanımın orada bir ilişkisi var. Bergüzar da biz bu parayı elden gönderelim, banka üzerinden gönderirsek senin kız arkadaşın o paraları alıp kötü kullanabilir diye düşünüyor. Bunun üzerine Zeynep 'Bak ben seni Türkiye'ye rezil edeceğim. Kocandan boşatacağım' diye tehditler savuruyor. Bunun üzerine Bergüzar'ın yıllardır Amerika'da yaşayan ablasının birden gündeliğe gittiği ortaya çıkıyor."

Ne olmuştu?

Oyuncu Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'in, Amerika'da oturduğu sitede günlük 400 TL'ye ev temizlediği ortaya çıkmıştı. Bu haberin ardından önceki gün Beyaz TV'de yayınlanan bir programa bağlanan Zeynep Korel, kardeşi Bergüzar Korel'in eşi Halit Ergenç'ten boşanmak üzereyken hamile kaldığı ve hamilelikten dolayı boşanmaktan vazgeçtiklerini söylemişti. Zeynep Korel, ailesinden hiçbir maddi destek görmediğini de sözlerine eklemişti.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: