Çukur 3. sezon 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İkinci yarı yeni başlıyor!

Çukur 3. sezon 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Çukur 3. sezon 10. bölüm 2. fragmanında "İkinci yarı yeni başlıyor" sözleri oldukça dikkat çekti. Çukur 3. sezon 10. bölümü pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak.

Çukur 3. sezon 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İkinci yarı yeni başlıyor!

Ekranların fenomen dizisi Çukur 3 sezon 10. bölümüyle Pazartesi akşamı ekranda olacak. Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, Show TV'de yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Hare Sürel, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncularının yer aldığı Çukur'un yeni bölümünden 2. fragmanda yayınlandı.

Fragmanda Yamaç'ın yaşayacağı aşk ikilemine yer verildi. Ayrıca "İkinci yarı yeni başlıyor" sözleri de oldukça dikkat çekti.

Çukur yeni bölümde neler olacak?

Aliço kendine gelip İdris'i sorunca bütün aile bir kez daha İdris'in yokluğuyla yüzleşmek zorunda kalacak. Ziya'dan öğrendikleriyle birlikte kafasındaki soru işaretleri artan Vartolu'nun, babasının katiline bir adım daha yaklaşmak için neler yapacağı merakla beklenecek.

Çukurlular mahalleye yapılacak bir saldırıya hazırken bu kez hiç beklemedikleri bir yerden vurulunca harekete geçecek ve karşılarında sürpriz bir isim bulacaklar.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: