'Çukur' zirvedeki yerini korudu!

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur'un dün akşam yayınlanan bölümünde yaşanan çarpıcı gelişmeler seyircileri ekran başına kilitledi. Heyecanın eksik olmadığı sürükleyici bölümde Cumali Karaca'dan, İdris Koçovalı'nın ölümüne sebep olanlardan birinin Efsun olduğunu öğrendi. Gerilimin doruğa ulaştığı final sahnesinde Cumali silahını Efsun'a doğrulttu.

'Çukur' zirvedeki yerini korudu!

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde İdris'in ölümüne sebep olanlardan birinin Efsun olduğunu öğrenen Cumali, harekete geçti. Remzi'den adresi öğrenerek Efsun'a giden Cumali, "İdris Koçovalı'nın selamını getirdim sana!" diyerek silahını çekti.

SOSYAL MEDYA #BENİMÇUKURUM DEDİ!

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle Total’de 7.11 izlenme oranı (rating), 16.37 izlenme payı (share) elde ederek birinci olurken, ABC1 20+'da 7.07 izlenme oranı (rating), 15.21 izlenme payı (share), AB'de 5.86 izlenme oranı (rating), 13.19 izlenme payı (share) elde etti. #BenimÇukurum etiketi Twitter Türkiye'de 1 saat 20 dakika TT listesinde kaldı.

CUMALİ VARTOLU'YU ÇUKUR'DAN KOVDU!

Çağatay Erdenet'in geri dönüşü Yamaç'ın çözmesi gereken yeni sorunları da beraberinde getirdi. Diğer tarafta Fidan meselesinde Yamaç'ın Çukur'a yardım etmesi Koçovalı kardeşler arasında geri dönülmez bir kavganın fitilini ateşledi. Her şeyi öğrenen Cumali soluğu Vartolu'nun yanında aldı. İki kardeş arasında ipler kopma noktasına geldi. Cumali Salih'i Çukur'dan kovdu. Bu sırada Aliço'nun anlattığı hikayeyi dinleyen Sultan, Yamaç ve İdris hakkındaki gerçeği öğrendi.

TESLİMATA CUMALİ ENGELİ!

Çağatay, Yamaç'tan bir sevkiyatın başında durmasını isterken, Yamaç bu sevkiyatı engellemek için plan yaptı. Cumali'nin sevkiyatı engelleyeceğini düşünen Yamaç, Akın'ın yardımıyla Cumali'ye haber uçurdu. Yamaç'ın sevkiyatı olduğunu öğrenen Cumali, Çukurlu gençleri de arkasına alarak harekete geçti. Yamaç'ı görünce bütün birikmiş öfkesini kardeşine saldırarak çıkarırken, tırları da içindeki mallarla birlikte patlattı. Yaşadığı ağır olaylardan sonra soluğu yine Efsun'un yanında alan Yamaç ise bir bebeklerinin olacağını öğrenerek sevinç yaşadı.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: