Defne Samyeli Mustafa Sandal'a davayı açıyor!

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Defne Samyeli, Mustafa Sandal'a dava açacağını söyledi.

Defne Samyeli Mustafa Sandal'a davayı açıyor!

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Defne Samyeli ile ilişki yaşadıklarını ve kendisi bu ilişkiyi gizlemek istediği için Samyeli tarafından terk edildiğini söylemişti. Bu sözlerden sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Defne Samyeli "Mustafa Sandal'ın kitabında 25 yıl önce ilişki yaşadığımıza, benim bir de 'ilişkiyi gizli yaşamak istediğim için' onu terk ettiğime dair tamamen gerçek dışı bir iddiaya uyandım bu sabah. Mustafa Sandal'ın hayatının dikkat çekmesi için adıma gerek var mıydı, bilemedim. Dilerim kendisi bu duruma netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam" demişti.

Reklam yapmakla suçlamıştı

Defne Samyali'nin bu sözlerini 'Reklam' olarak değerlendiren Mustafa Sandal, "Tam olarak neye bozulduğunu anlamış değilim. Onun net ve kararlı duruşundan ötürü zaten bir ilişki yaşayamadığımız yazıyor, yaşadığımız değil. Bir ay önce bir yemekte 'Kitapta benden de bahsettin mi?' diye soran da kendisiydi. Şaşkınım ama yine de öyle diyorsa, saygı duymak gerekir. Birkaç gün önce çıkardığı single'ında başarılar dilerim" demişti.

Dava açılıyor

Bu sözlerin ardından geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Defne Samyeli, sorulan soru üzerine "Arkadaşlar hepsi gerçek dışı. Yakında bir dava açılacak" dedi.

Defne Samyeli Mustafa Sandal'a davayı açıyor!

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: