Demet Akalın'dan Alişan'a: "Önceden daha cimriydin!"

Şarkıcı Alişan, geçtiğimiz gün bir mekanda Demet Akalın - Okan Kurt çiftini ağırladı. Yemeğe Alişan'ın eşi Buse Varol da katıldı.

Demet Akalın'dan Alişan'a:

Geçmişte çok yakın dost olan Demet Akalın ve Alişan, 6 yıl küs kaldıktan sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında barışmıştı. Canlı yayında barışan ikili yanlarına eşlerini de alarak yemeğe çıktı. Yemek sonrasında sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Alişan, gönderinin altına 'Hiçbir masraftan kaçmadım. Afiyet olsun' yazdı. Demet Akalın ise espri yaparak "Oy kanka be eskiden daha cimriydin valla yenge iyi geldi. Yaşasın 'Buse’li' hayat!" dedi.


Neden küsmüşlerdi

Şarkıcı Demet Akalın, 2012 yılında Alişan'ın bir sözüne kırılmış ve ikili küsmüştü. Alişan bu küslüğü "Birisi ortaya bir dedikodu attı. Demet de bana sormadan bunun üzerine yorum yaptı. Kendisiyle konuştum ama aramız hâlâ soğuk. Başka bir kahpe yüzünden oldu" diyerek açıklamış fakat Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt açıklama yaparak küslüğün Alişan'ın Demet Akalın'a ettiği bir laftan dolayı başladığını söylemişti. Demet Akalın ve Alişan, 6 yıl boyunca konuşmamış, daha sonra 2. Sayfa programında barışmıştı.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: