Demet Akalın'dan Hadise'ye: "Bak bana kızıyorsun ama..."

Demet Akalın, Hadise'ye zeytin dalı uzattı. Şarkıcı, meslektaşına "İnşallah tez zamanda anne olursun" dedi.

Demet Akalın'dan Hadise'ye: "Bak bana kızıyorsun ama..."

Hadise'yle Demet Akalın'ın arası bir süre önce açılmıştı. Hadise, Instagram'da takipçisi sayısı 10 milyonu geçince, “Instagram’da benim 10 milyon takipçim var ama senin yok” diyerek Demet Akalın'a laf çarpmıştı. Akalın'ın meslektaşına cevabı ise sert olmuştu: “Hadise’yi biri uyarsın; yazık, günah. Araştırdım, milyoncuk bile değil. Rakamlar şişirme. Kocası da yok, 10 milyonu da.”

"Şaka yaptım"

Fakat daha sonra Demet Akalın şaka yaptığını belirtmiş ve "Hadise ‘Bekarlık sultanlıktır’ dese konu büyümez, gülerdik. Ama şaka anlayışımız farklıymış.” diyerek olayı yumuşatmaya çalışmıştı.

Gözyaşlarına boğuldu!

Geçtiğimiz günlerde hala olan Hadise, haberi 'O Ses Türkiye' çekimleri sırasında almıştı. Gözyaşlarına hakim olamayan şarkıcı, "Abim var, bebeği olacak; şu an doğuma girdiler onun heyecanını yaşıyorum. Hala oluyorum. Çok duygusalım orada olmak isterdim. Yarın da çekim olduğu için gidemiyorum. O yüzden birazdan bir resim gelir de ben mutlu olurum". demişti.

Zeytin dalı uzattı!

Demet Akalın bunun üzerine ‘Ah bana kızıyorsun arkadaşım bak hala olmak seni mahvetti. Düşün anne olduğunda neler olacak. İnşallah tez vakitte tatman dileğiyle… ‘ paylaşımında bulundu. Akalın yazdığı mesajla Hadise'ye zeytin dalı uzattı