Demet Akalın'dan zehir zemberek sözler: Eski havan yok!

Şarkıcı Demet Akalın, "Sosyal medyada paylaşım yapıp, altına da ilan koysunlar diye Maldivler'e davet edilmişler zaten" diyen Cengiz Semercioğlu'na çok sert sözlerle yüklendi.

Demet Akalın'dan zehir zemberek sözler: Eski havan yok!

Demet Akalın, yoğun geçen bir sezonun ardından geçtiğimiz günlerde kızı Hira, eşi Okan Kurt ve yakın dostlarıyla Maldivler'e tatile gitmişti. Konuyu bugün köşesine taşıyan gazeteci Cengiz Semercioğlu da Akalın'ı hedef alarak, "Hepsi fotoğraflarının altında Maldivler tatil çekiliş ilanları paylaşıyor. Belli ki telefonlarını gömmesinler, sosyal medyada paylaşım yapıp, altına da ilan koysunlar diye Maldivler'e davet edilmişler zaten" dedi.

Yanıt gecikmedi

Bu yazının ardından Demet Akalın'dan yanıt gecikmedi. Popçu, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak ünlü gazeteciye şu sözlerle ateş püskürdü: "Cengiz Semercioğlu bizim Maldivler tatilinden baya etkilenmiş. Oğlum sen senelerce davet edildiğin yerleri koskaca Hürriyet'e yazdın la. Yediğin, içtiğin, zıkkımlandığın her şeyi yazdın yavrum. Tur şirketi sizi de götürürdü ama eski havan yok. Artı biz bilet paralarımızı kendi cebimizden ödedik. Saygılar yavrum."

Demet Akalın'dan zehir zemberek sözler: Eski havan yok!