Demet Özdemir'den dans sürprizi!

Önceki akşam galası yapılan Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminin gösterimi öncesi Demet Özdemir, dans şovuyla davetlilere sürpriz yaptı.

Demet Özdemir'den dans sürprizi!

Bugün vizyona giren “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” filminin galasında sinema, dans pistine döndü. Gösterim öncesi yapılan dans şovuna katılan film ekibi, seyircileri de dansa davet edince ortaya renkli görüntüler çıktı.

Burak Aksak’ın “Bana Masal Anlatma” ve “Kara Bela”nın ardından çektiği “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” bugün vizyona giriyor. Filmin galası, önceki akşam Kanyon’da yapıldı.

Galaya katılanlar, gösterim öncesi bir sürprizle karşılaştı. Filmde ‘Bad Boys’ olarak adlandırılan ekip, dans şovu sergiledi. Müziğin ritmine dayanamayarak sahneye çıkan Okan Çabalar’a Uraz Kaygılaroğlu ve Burak Aksak eşlik etti. Demet Özdemir’in de gelmesiyle iyice coşan ekip, seyircileri de dansa davet edince ortaya çok renkli görüntüler çıktı.

DEVAMI GELECEK
Çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada basına röportaj veren Uraz Kaygılaroğlu, “Çekimlerde çok eğlendik. Bir daha olsa, bir daha çalışmak isteyeceğim bir film oldu” dedi. Oyuncu, “İkinci film gelecek mi?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Açılış sahnesini yazdığını söyledi Burak, buradan duyuralım.”

Demet Özdemir ise, “Hayallerimin gerçekleştiği bir film oldu. Umarım beğenilir” diye konuştu.

Filmde dans okulu sahibi Şengül karakterini canlandıran Binnur Kaya, “Mutlu bir şekilde çalıştık. Dilerim film, seyreden herkese de bize verdiği kadar mutluluk verir” dedi.

Nilay Deniz, galaya kısa süre önce evlendiği Erçin Karabulut’la katıldı. Oyuncu, “İş varken evlendim, balayı yapamadım. Balayı yapmak, evliliğin tadını çıkarmak istiyorum” dedi.Kaynak: hurriyet.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: