'Destan'da taht mücadelesi başlıyor!

Merakla beklenen ilk bölümüyle ekran yolculuğuna muhteşem bir başlangıç yapan ve atv ekranında reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Destan’, ikinci bölümüyle çıtayı daha da yukarı taşıyacak.

'Destan'da taht mücadelesi başlıyor!

‘Destan’ın ilk bölümünün finalinde, yıllardır beklediği fırsatı elde eden Akkız’ın intikamını almak üzere yolladığı oklar Alpagu Han’ın göğsüne saplanmıştı. ‘Destan’ ikinci bölüm ikinci fragmanında Alpagu Han’ın ağır biçimde yaralanmasının ardından Gök Hanlığı Sarayı’nda başlayan taht mücadelesinden yer aldı.

Yeni bölümde ayrıca düşmanına esir düşen Akkız, yıllar sonra Batuga ile karşı karşıya gelecek! Kaderleri çocuklukta birlikte çizilen Akkız ve Batuga, Gök Hanlığı Sarayı’ndaki kıyasıya mücadeleye nasıl dahil olacak?

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar’ın üstlendiği ‘Destan’, atv ekranında salı günlerine damgasını vurmaya devam edecek...

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: