Destan'ın Batuga'sı Edip Tepeli: "Heyecanımın zirve noktasındayım"

Türkiye televizyon tarihinin en iddialı projelerinden biri olan, Bozdağ Film imzalı ‘Destan’ dizisi 23 Kasım Salı akşamı atv’de yayınlanacak ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başlayacak. Türkiye’yle birlikte dünyanın birçok ülkesinde de merakla beklenen ‘Destan’ın oyuncuları ve ekibi, ilk bölümüne sayılı günler kala, dizinin çekimlerinin bir kısmının gerçekleştirildiği Beykoz Kundura Fabrikası’nda düzenlenen basın toplantısında bir araya geldi.

Destan'ın Batuga'sı Edip Tepeli:

Atv'de başlayacak olan Destan dizisinde Batuga karakterine hayat veren Edip Tepeli düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı. Tepeli şöyle konuştu:

“Bu dizinin senaryosu bir akşam vakti elime ulaştı. Sabah okurum dedim ve ilk sahneyi okumuş bulundum. Sonra gecenin bir yarısı uyku tutmadı ve senaryoyu okuyup bitirdim. Sonra Mehmet Bey’le tanıştık. Aynı heyecanı gördüm onda. Daha da motive oldum. Zaten senaristlerimizle daha önce de çalışmıştım, onların adını görünce muhteşem bir şey olacağından emin oldum. Heyecanım her geçen gün artarak devam etti. Bugün de heyecanımın en zirve noktasındayım diyebilirim. Umarım izlerken siz de aynı hisleri paylaşırsınız” diyerek heyecanını paylaştı.