Dilan Çiçek Deniz, Okan Can Yantır'dan ayrıldı!

Çukur dizisinin başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz'in uzun zamandır birlikte olduğu Okan Can Yantır'dan ayrıldığı iddia edildi.

Dilan Çiçek Deniz, Okan Can Yantır'dan ayrıldı!

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, uzun zamandır birlikte olduğu Okan Can Yantır'dan ayrıldı.

'Çukur' dizisinde rol alan Dilan Çiçek Deniz ile çeşitli dergilerde yayın yönetmenliği yapan Okan Can Yantır, Instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Bu gelişme de "İkilinin ayrılık haberini doğruluyor." yorumlarına neden oldu.

Rol aldığı 'Çukur' dizisi çekimleri nedeniyle Fransa'ya giden Aras Bulut İynemli, dizideki rol arkadaşı Dilan Çiçek Deniz ile Fransa'daki bir gece kulübünde samimi şekilde eğlendiği görüntüleri ortaya çıkmıştı.

''ABARTMAYA GEREK YOK''
Aras Bulut İynemli ile Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı, Show TV'deki 'Çukur' dizisindeki ateşli öpüşme sahneleri çok dikkat çekmişti.

Dilan Deniz Çiçek bu görüntüler hakkında "Aklıma mantığıma yatmayan, kalbime hitap etmeyen bir senaryo gelseydi, kabul etmezdim. Zaten Aras Bulut İynemli ile kamera karşısına geçeceğimi duyduğumda çok mutlu oldum. O sahneler abartıldığı kadar büyütülecek bir şey değil" demişti.Kaynak: posta.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: