Duygu Sarışın'dan Çağatay Ulusoy'la "evlilik" yanıtı!

Duygu Sarışın, nikah masasına oturup, anne olmak istediği ancak sevgilisi Çağatay Ulusoy'un evliliğe mesafeli tutumuyla hüsrana uğradığı söylentilerine yanıt verdi. Konuyla alakalı açıklama yapan ünlü oyuncu, "İlişkimiz iyi gidiyor. Hiç öyle bir şey yok. Bu konulara girmeyelim lütfen" diyerek, dedikoduları yalanladı

Duygu Sarışın'dan Çağatay Ulusoy'la

Duygu Sarışın, önceki gün Tersane İstanbul'da gerçekleşen Contemporary İstanbul'a katıldı. Sergi açan arkadaşını yalnız bırakmayan Sarışın, basın mensuplarıyla sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Kendisi gibi oyuncu olan Çağatay Ulusoy ile aşk yaşayan Duygu Sarışın, "Arkadaşımın bir eseri, çok zahmetli ve kıymetli. Bu 'Bahara merhaba' açılışı, asıl büyük organizasyon eylül ayında olacak. O zaman da görüşürüz. Ben sanat eserlerinin olduğu her yerde olacağım." dedi.

Duygu Sarışın'dan Çağatay Ulusoy'la

Nikah masasına oturup, anne olmak isteyen oyuncunun, sevgilisinin evliliğe mesafeli tutumuyla hüsrana uğradığı iddia edilmişti. Ortaya atılan söylentiler hakkında da konuşan Sarışın, "İlişkimiz iyi gidiyor. Hiç öyle bir şey yok. Bu konulara girmeyelim lütfen." demekle yetindi. (Kaynak: haberturk.com)

Duygu Sarışın'dan Çağatay Ulusoy'la

Duygu Sarışın'dan Çağatay Ulusoy'la

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: