Ebru Şahin ile Cedi Osman kavuştu!

Destan'da rol alan Ebru Şahin dizi çekimleri nedeniyle sevgilisinin yanına gidemezken, Amerika'da basketbol oynayan Cedi Osman ise maç yoğunluğundan İstanbul'a gelememişti. Bir süredir görüşemeyen çift Sevgililer Günü'nü de ayrı geçirmişlerdi. Aşıkların özlemi geçtiğimiz gün son buldu. İkili Emirgan'da objektiflere takıldı.

Ebru Şahin ile Cedi Osman kavuştu!

Cem Yılmaz ve kız arkadaşı Özge Sabuncu, önceki akşam Harun Tekin ile Koray Candemir’in konserini izlemeye gitti. Yılmaz, konser çıkışı yöneltilen evlilik sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Harun Tekin ile Koray Candemir, önceki GECE bir mekanda sahneye çıktı. Onları izlemeye gelenler arasında Cem Yılmaz ile kız arkadaşı Özge Sabuncu da vardı. Konserde sahneye çıkıp iki şarkı seslendiren ünlü komedyen, büyük alkış aldı. Yılmaz GECEnin sonunda geldiği gibi yine Sabuncu ile beraber mekandan ayrıldı. Cem Yılmaz, “İkinci kez evlilik düşünüyor musunuz?” sorusunu da ciddiye almadı, “Hadi ya! Bak sen” diye bir karşılık verdi.

Cem Yılmaz , Özge Sabuncu ile mekandan çıkarken karşılaştığı gazetecilere “ Hayırdır? Basın toplantısı mı var”diye takıldı.Kaynak: hurriyet.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: