Ebru Şallı'dan olay açıklamalar

Ebru Şallı özel hayatı üzerine sorulan soruları içtenlikle yanıtladı.

Ebru Şallı'dan olay açıklamalar

Ebru Şallı özel hayatı üzerine sorulan soruları içtenlikle yanıtladı. "Aldatmayı affeder misin?" sorusuna "Büyük laflar etmem ama aldatmayı affedip affetmek bir yana o ilişkiden artık hayır beklenmez. Kadın ya da erkek bunu yaptıysa eğer, o ilişkinin artık büyüsü bozulmuştur. Finali olmaz. Aldatmak kişinin kendi kendisini aldatması aslında... Daha çok erkek aldatıyor, erkek aldatınca çapkın oluyor. Bizim kültürümüzde bu öyle ama kadınlarda aldatma daha çok bence... Kadınlarda da var ama tabii öğrenilirse... Erkek daha çok belli eder, kadın belli etmez... " açıklamasını yaptı.

Ünlü müzisyen Sinan Akçıl'la 2 yıldır beraberlik yaşayan Şallı, evlilik konusu açıldığında ise "Benim için aşk çok önemli... Şimdi illa evleneyim ya da evlenmeyeyim düşüncesinde değilim. Zaman ne gösterirse onu yapacağım. Geçmişte evlendim, hayat şartları beni o şekilde yönlendirdi. Eğer evlenmeseydim oyunculuğu seçebilirdim ama düzenli yaşamı seviyorum galiba" dedi.

Şallı, "Romantik şarkıların bestecisi olarak sevgilin Sinan romantik mi?" sorusuna ise çok ilginç şu yanıtı verdi: "Sinan, Türkiye'nin aşk şarkılarının yarısından fazlasını yapıyor. Özellikle evliliklerin şarkılarını o yapıyor ama bence romantik değil. Bunu kendisine de zaten söyledim. Bana 'Beni büyük bir yükten arındırdığın için teşekkür ederim' dedi. Romantik şarkıları yapıyor ama orası hayal dünyası... Ayrıca ben kötü bir şey söylemiyorum. Herkesin bakış açısı farklı... Mesela İngiliz oyuncu Hugh Grant çok romantik bir adam, filmlerinde de öyle... Rolleriyle normal yaşamı örtüşüyor ama Sinan'da bir tezatlık var. Saygılı bir kişiliği var ama hiç romantik değil." Sinan Akçıl'ın zor bir kişiliği olduğunu belirten ünlü manken, "Sinan çok yorucu... O yüzden ona 'Sarı Fırtına' adını taktım. Ben de hiperaktif bir insanım. Kontrolcü ve garantici bir tarafım var ama deli bir yanım da var. Her an rotayı değiştirebilecek, silebilecek biriyim. Ben fazla zeki biriyim galiba... Zeka ile his kuvveti varsa tehlikeli bir hale geliyor. Mesela, herkesin göremediği şeyleri görebiliyorum. Ama aldatıldığımı hiç görmedim" diye konuştu. Hakkındaki kıskanç bir sevgili olduğu iddiasına da karşı çıkan Şallı, "Seven kişi kıskanır ama abartılı bir kıskançlığım yok. Bu konuda yalan söylemiyorum" dedi. Oğulcan Tanrıyar'ın "Bence yalan söylüyorsun" yorumu üzerine ise Şallı, "Bence benim hakkımda sana yalan söylüyorlar" karşılığını vererek şaşırttı. Kaynak:UçankuşSinan Akçıl'dan Ebru Şallı sorusuna imalı cevap!

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: