Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'le bir araya geldi!

Şarkıcı Ece Ronay'ın, şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine yazdığı mesajları ifşa etmesinin ardından, Erbil, Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir'i evine davet etti ve videosunu paylaşarak konunun kapandığı mesajını verdi.

Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'le bir araya geldi!

Klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ve tehdit ettiğini öne süren Ece Ronay, mahkemeye başvurdu. Ünlü şovmen hakkında 2 ay süreyle tedbir kararı aldırdı.

NİŞANLISIYLA VİDEO PAYLAŞTISosyal medyadan paylaşım yapan Mehmet Ali Erbil ise Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir'le videosunu paylaşarak olayın çözüldüğü mesajını verdi. 64 yaşındaki ünlü şovmen, "Mehmet kardeşim Ece Ronay'ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet'i 'bu olayları kapatalım, üstüne örtelim' diye davet ettim. Çünkü hem kamuoyu, hem biz hem o taraf çok rahatsız oldu. Mehmet de beni kırmadı, davetime icabet etti geldi yemeğimi yedi" dedi.

Bilir ise "Sen de bizi çok güzel ağırladın. Teşekkür ediyorum" dedi.

“ARTIK NİŞANLIM DEĞİL”Bu arada Ece Ronay ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Erkekler kendi aralarında benim meselemi konuşup anlaşırken fikirlerimi almaya gerek duymamış olmalı” diyerek Mehmet Bilir için “Sanırım artık nişanlım değil” ifadelerini kullandı.
Ayrıca Mehmet Ali Erbil’in yılların kurdu olduğunu ve nişanlısı çok saf olduğu için kandırmayı başardığını da sözlerine ekledi.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: