Ece Seçkin'in düğün hazırlıkları başladı!

Nişanlısı pilot Çağrı Terlemez ile dünyaevine girmeye hazırlanan genç pop yıldızı Ece Seçkin, sosyal medya uygulaması Instagram üzerinden yaptığı paylaşımında, kendisi için birçok gelinlik hazırlandığını ve bu gelinliklerin tamamını sevenlerine hediye etmek istediğini açıkladı.

Ece Seçkin'in düğün hazırlıkları başladı!

Paylaşımında düğünü için birçok gelinlik yapıldığını ve bu gelinlikleri düğününden sonra ihtiyacı olan kişilere armağan edeceğini ifade eden genç yıldız, paylaşımının devamında; ‘’15 Eylül tarihinden sonra vücut ölçüleri bana yakın olan gelinler varsa mesaj atsınlar. Mesaj kutumu kontrol ediyor olacağım.’’ notunu düştü.

Uzun süredir aşk yaşadığı nişanlısı Çağrı Terlemez ile 15 Eylül tarihinde İstanbul Beykoz’da bulunan Çubuklu 29 adlı mekanda dillere destan bir düğün yapmayı planlayan Ece Seçkin’in konser ve şarkı çalışmalarının dışında düğün hazırlıklarının heyecanı tam gaz sürüyor.

Pandemi dönemi hayatlarını birleştiren Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez çiftinin düğününde, davetliler için çift doz aşı ve PCR testi zorunluluğu olacak.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: