Edis enerjisiyle Kayseri ve Ankara’yı fethetti!

Türk Pop Müziği’nin ünlü yıldızı Edis, Türkiye turnesine tüm hızıyla devam ediyor. 6 ve 7 Kasım tarihlerinde Kayseri ve Ankara’da konser veren Edis, şarkılarını, dansını ve enerjisini hayranları ile paylaştı.

Edis enerjisiyle Kayseri ve Ankara’yı fethetti!

Edis, Icrypex ile Türkiye turnesi kapsamında Kayseri ve Ankara’da sevenleri ile buluştu. 6 Kasım tarihinde Kayseri Erciyes Kültür Merkezi’nde, 7 Kasım’da Congresium Ankara sahnesinde konser veren ünlü yıldız, en sevilen ve milyonlarca kez dinlenilerek zirvede kalan şarkılarını izleyicileriyle birlikte söyledi.

Sahne şovuyla adından söz ettirdi

Her iki konserde de 1,5 saat sahnede kalan Edis’e coşkulu seyircisi konser boyunca eşlik etti. Dijital sahne dekoru, dansçılarıyla birlikte yaptığı sahne şovu, bitmek bilmeyen enerjisi ve orkestrasıyla Kayseri ve Ankara’daki konserlerini gerçekleştiren ünlü yıldız hem müzikal hem de görsel anlamda büyük bir şov yaşattı. Ankara konserinde, ünlü yıldızın hayranları konser alanında ayrılmayarak uzun süre bekledi. Edis hayranlarını kırmayarak, yanlarına giderek onlarla fotoğraf çektirdi.

Edis’inIcrypex Türkiye turnesi 13 Kasım Gaziantep, 14 Kasım Diyarbakır, 18 Kasım İzmir ve 19 Kasım’da Denizli’de devam edecek

Edis enerjisiyle Kayseri ve Ankara’yı fethetti!

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: