Elçin Sangu: Bikinili görüntülenmekten korkuyorum!

"Kiralık Aşk" dizisinde sergilediği performans ile büyük beğeni kazanan Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile bir mekanda keyif yaptı.

Elçin Sangu: Bikinili görüntülenmekten korkuyorum!

Kalabalık bir arkadaş grubu ile bir araya gelen başarılı oyuncu, mekan çıkışında kendisi bekleyen gazetecileri görünce şaşkınlık yaşadı. Uzun süredir ekranlarda olan ve dışarıda görüntü vermek istemeyen Sangu, "Arkadaşlar hepinize merhaba, sizi bu kadar kalabalık görünce çok şaşırdım" dedi. Yalnız başına gazetecilerin sorularını yanıtlayan Elçin Sangu, "Dizimiz çok iyi gidiyor, inşallah gelecek sezonda ekranda olmak istiyoruz" dedi.

Bikinili görüntülenmekten korkuyorum!
Rol aldığı dizide yıldızı parlayan ve herkes tarafından tanınan Elçin Sangu, "Hayatımda çok şey değişti, hayranlarım gördüğü zaman sarılıyor. Beni rahatsız edecek derecede bir şey ile karşılaşmadım" dedi. Dizinin finale girmesi ile yaz tatiline çıkacağını belirten Sangu, bikinili görüntü vermekten korktuğunu belirtti. Güzel oyuncu, "Bodrum veya Çeşme'ye gitmem, orada sizden kaçış yok. Ben bikinili görüntü vermekten korkuyorum" diyerek oradan sevgilisi Özdiken ile oradan ayrıldı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: