Emre Altuğ: Tuğba'dan çok etkilendim ama...

Emre Altuğ'un, kısa süre önce 2 yıllık aşkı Tolga Kumova'dan ayrılan oyuncu Tuğba Melis Türk için "Çok etkilendim" dediği, ancak ilgisinin karşılık bulmadığı iddia edildi.

Emre Altuğ: Tuğba'dan çok etkilendim ama...

Tuğba Melis Türk, geçtiğimiz haftalarda uzun süredir aşk yaşadığı Tolga Kumova ile yollarını ayırdı. İlişki, Kumova'nın Avustralya'da yaşaması ve güzel oyuncunun Türkiye'deki kariyer planları nedeniyle sona erdi. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; birkaç yıldır tanıştığı Tuğba Melis Türk'ün Kumova ile ayrıldığını öğrenen Emre Altuğ, güzel oyuncu ile yakınlaşmaya çalışıyor. Ünlü popçu, geçtiğimiz yıl klibinde oynattığı Türk ile geçtiğimiz günlerde sağlık Bakanlığı için çekilen Reklam filminde yan yana geldi. Emre Altuğ'un Tuğba Melis Türk'e gösterdiği ilgi, set ekibindeki kimsenin gözünden kaçmadı.

"YENİ BİR İLİŞKİYE HAZIR DEĞİLİM"

Yakın çevresine "Şimdilik yeni bir ilişkiye hazır değilim. Benim için şu an öncelik, uğruna Tolga'dan bile ayrılmayı göze aldığım kariyerim" diyen oyuncu, ünlü popçunun ilgisine kayıtsız kaldı. Ancak Emre Altuğ'un ilgisi yine de bitmedi. Hatta ünlü popçunun, "Tuğba, son zamanlarda beni en çok etkileyen kadın" ifadelerini kullandığı öne sürüldü.


Kaynak: takvim.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: