Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün yıllar sonra bir arada...

Neslihan Atagül sağlık sorunları nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılmıştı. Yerine Tuba Büyüküstün geldi. Büyüküstün ile Engin Akyürek, Kara Para Aşk dizisinin ardından yıllar sonra yeniden bir dizide buluşmuş oldu.

Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün yıllar sonra bir arada...

Neslihan Atagül, Engin Akyürek'le başrolü paylaştığı 'Sefirin Kızı' dizisinden sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Sürekli zayıflayan oyuncu yaptığı açıklamada, "Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlemeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar! Teşekkür ederim arkadaşlar." ifadelerini kullanmıştı.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN KATILDI

Neslihan Atagül'ün ayrılmasının ardından diziye kimin katılacağı merak konusu olmuştu. Bugün yapılan bir açıklamayla Tuba Büyüküstün'ün Sefirin Kızı'nda rol alacağı belli oldu.

YILLAR SONRA BİR ARADALAR

Tuba Büyüküstün yıllar sonra Engin Akyürek'le yeniden bir dizide buluşmuş oldu. Daha önce Kara Para Aşk'ta birlikte rol alan ikili, çok iyi bir uyum yakalamış ve bir çok ödül almıştı.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: