Engin Akyürek'in partneri Hatice Şendil olabilir mi?

Engin Akyürek'e partner arayışı devam ederken akıllara 2016 yılında ortaya atılan iddialar geldi. O dönem Engin Akyürek'in bir sonraki partnerini seçtiği ve Hatice Şendil'le kamera karşısına geçmek istediğini söylediği gündeme gelmişti.

Engin Akyürek'in partneri Hatice Şendil olabilir mi?

Sadri Alışık Tiyatro Ödülleri'nde katılan Engin Akyürek'in önümüzdeki sezon mutlaka bir dizide rol almak istediğini açıklamasının ardından oyuncunun kiminle kamera karşısına geçeceği merak konusu oldu. Bergüzar Korel'in tiyatro oyununa katılan Akyürek'e magazin muhabirleri "Yeniden Bergüzar Korel'le partner olmak ister misiniz?" diye sorunca yakışıklı oyuncu "Keşke olsa" cevabını verdi. Fakat Bergüzar Korel daha önce uzunca bir süre dizilerde rol almak istemediğini ve tiyatroya ağırlık vereceğini açıklamıştı.

Neslihan Atagül ismi öne çıktı!

Hayranların arasında ise Neslihan Atagül'ün ismi öne çıktı. Dünyanın dört bir yanında bulunan Engin Akyürek hayranları, sevdikleri sanatçının Neslihan Atagül'le kamera karşısına geçmesini istedikleri görüşünde birleşti.

Hatice Şendil olur mu?

Engin Akyürek'in Tuba Büyüküstün'le kamera karşısına geçtiği 'Kara Para Aşk' dizisinin final yapmasından kısa bir süre sonra yakışıklı oyuncunun bir sonraki dizisinde rol almak istediği ismi belirlediği iddia edilmişti. O dönem konuşulana göre Engin Akyürek, yeni sezonda Hatice Şendil'le kamera karşısına geçmek istediğini söylemişti. Bu durum Hatice Şendil'e sorulmuş, güzel oyuncu Engin Akyürek’le partner olacağı iddialarına , “Öyle bir şey kesinlikle yok. Seneye ekranda olmayacağım” yanıtını vermişti. Bu yaşananların ardından Engin Akyürek'in partneri Fahriye Evcen olmuştu.Akıllara "o dönem bir araya gelmeyen ikili yeni sezonda aynı dizide buluşur mu? sorusu geldi. Çok uzun süredir ekranda boy göstermeyen Hatice Şendil'in de ekrana döneceği gün merakla beklenir oldu. Bakalım zaman ne gösterecek?