Engin Altan Düzyatan, 'Diriliş Ertuğrul'a böyle veda etti!

Oyuncu Engin Altan Düzyatan, başrol oynadığı 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin final gününde duygusal bir veda paylaşımında bulundu.

Engin Altan Düzyatan, 'Diriliş Ertuğrul'a böyle veda etti!

TRT1'in fenomen dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul, 150 bölümün ardından bugün final yaparak ekranlara veda edecek. Farklı ülkelerde de büyük beğeniyle izlenen dizi, yeni sezonda 'Diriliş Osman' olarak yoluna devam edecek ve başrolde Engin Altan Düzyatan yer almayacak. Bu nedenle Düzyatan, sosyal medya hesabından final gününde bir veda paylaşımında bulundu.

"Yeni projelerde görüşmek üzere"

Yakışıklı oyuncu, herkese teşekkür ettiği paylaşımına şu sözleri not düştü: "İlk set gününden itibaren, çok emek ve özveriyle hazırlanan Metin Günay'ın kurduğu dünyaya ben ve ekip arkadaşlarım inanarak ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak 5 sezon geçirdik. Bu süre içerisinde bizi yalnız Türkiye 'den değil Dünyanın dört bir yanından izleyerek destekleyen tüm seyircimize çok teşekkürler. Beraber çalıştığım tüm oyuncu arkadaşlarıma, yayıncı kuruluşumuz TRT1'de yapımcımız Mehmet Bozdağ'a teşekkürler. Böyle unutulmaz bir işin içinde olmak, zor şartlarda çalışıp bu işi buralara kadar getirmek kameraman arkadaşlarımdan, set çalışanlarına kadar arkada büyük bir ekibin çalışması sonucu oldu. Emeği geçen herkesle çalışmak benim için büyük zevkti. Yeni projelerde görüşmek üzere."

Engin Altan Düzyatan, 'Diriliş Ertuğrul'a böyle veda etti!

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: