Enis Arıkan: Serenay güçlü bir kadın

Camdaki Kız dizisinde hayat verdiği Muzo karakteri ile büyük beğeni toplayan Enis Arıkan, set çıkışı görüntülendi. Enis Arıkan, Serenay Sarıkaya'nın takıntılı hayranı nedeniyle zor günler yaşaması sorulunca "Serenay güçlü bir kadın. Ne olacağını biz de bilmiyoruz. Bu konuyla ilgili çok bilgim yok, bu yüzden konuşmam doğru olmaz" dedi.

Enis Arıkan: Serenay güçlü bir kadın

Uzun bir aradan sonra “Atçalı Kel Mehmet” filmiyle setlere dönen oyuncu Cemal Hünal, yapımcı Güler Nalbantoğlu ile davalık oldu.

Tarihi filmde hem Yusuf Efe’yi canlandıran hem de ekibe okçuluk ve binicilik dersi veren Hünal, parasını almadığını iddia etti. Oyuncu, Facebook hesabında filmin galasına katılmayacağını söyleyerek, “Bu filmin yapımcıları emek hırsızı ve ahlak yoksunu! Galada orada olmayacağım” diye yazdı.Hünal’a cevap filmin teknik yapımcısı Ali Rıza Cankorur’dan geldi. Cankorur, Hünal’a “Emek hırsızı olan, senin çeşitli bahanelerle setten emrivaki yaparak keyfi ayrılmalarına rağmen paranı ödemezdi” diye seslendi. Bu yanıta sinirlenen oyuncu, Cankorur’a “Sen yalancı, üçkağıtçının tekisin. Set ekibi sizden para alamadı. Herkesle icralıksın” dedi.

Hünal’ın bu sözleri üzerine Güler Nalbantoğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Nalbantoğlu’nun avukatı, “Cemal Bey’in yapmış olduğu filme zarar verici açıklamalarıyla ilgili hukuki yollara başvuruyoruz. Kendisinin şirketimizden hiçbir hak ve alacağı yoktur” dedi.

Enis Arıkan: Serenay güçlü bir kadın


Cemal Hünal, Gökhan Keser’in de rol aldığı filmde binicilik ve okçuluk dersi verdi.Kaynak: hurriyet.com.tr