Eser Yenenler: Berfu kilomla ilgili yorumlara sinirlenir!

Format sahipliğini Özlem Çelik ve Özcan Maviş’in yaptığı, Projepark tarafından hayata geçirilen, Haber Global ekranlarında Buket Aydın’ın sunumuyla yayınlanan Tarafını Seç programının bu haftaki konukları ünlü komedyenler Eser Yenenler ile Ümit Erdim'di. "Kamera önünde kilolu olmak avantaj mı, dezavantaj mı?" sorusunun tartışıldığı programda Eser Yenenler "Avantaj" fikrini savunurken, verdiği kilolarla gündem olan Ümit Erdim tam tersi görüşü savundu.

Eser Yenenler: Berfu kilomla ilgili yorumlara sinirlenir!

ESER YENENLER: BÖN BÖN DEĞİL, JÖN JÖN BAKIYORLAR
Kilolu insanların kariyerlerinin daha kalıcı olduğunu söyleyen Eser Yenenler "Jönlerde şöyle bir durum var, acaba ne kadarını görselimle, ne kadarını yeteğimlegerçekleştirdim. Bu konuda çıkmaza giriyor bence jönler. Ben yüzde 100 yeteneğimle buraya geldim. Fiziksel güzelliğimle gelemediğime göre yeteneğimle geldim" dedi. Bu açıklama sonrası Buket Aydın'ın "Jönler sadece yakışıklılıklarıyla mı varlar demek istiyorsun?" sorusu üzerine ise "Jönler gibi dizilerde dakikalarca uzun uzun bakamam, bana gülme gelir. Bön bön değil, jön jön bakıyorlar" cevabını verdi.

"BERFU KİLOMLA İLGİLİ YORUMLARA SİNİRLENİR"Programa sosyal medyadan gelen "Eşi çok zayıf, kilo vermesini istemiyor mu?" sorusuna ise

"Berfu benim kilomla ilgili yazılanlardan nefret eder hatta sinirlenir. Kilolu olmam, olmamam umrunda değil" diye yanıt veren ünlü komedyen, "Ümit Erdim gibi ameliyatla zayıflamayo düşündün mü?" sorusuna ise

"Doktorlar beni gözleriyle ameliyat ediyorlar. Ama Berfu'nun yönlendirmesiyle böyle bir meseleye girmedim" yanıtını verdi.

"ÜMİT KİLOLU KALSAYDI, DAHA ÇOK BULACAKTI"

Programda fikren karşı karşıya geldiği meslektaşına veridiği kilolar sonrası oyunculuk teklilifi gelmemesini

"Ümit'in en sevdiğimiz rolleri hep şişman karakterler. Kilolu olmak onun için de bir avantajdı. Belki tombik karakterle devam etseydi daha fazla iş bulacaktı ama belki mutsuz olacaktı" şeklinde değendirdi.

"KIVANÇ'IN, ÇAĞATAY' IN İŞİ ZOR"Dizi ve sinema sektöründeki jön kavramına da değinen Esenler "Jönlerin işi de zor. Zaten sürekli yeni karakter yarabilen jön sayısı da çok az. Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy... Çok nüyük sınavlar veren insanlar. Onların da işi çok zor" dedi.

"BANA YÜRÜYEN MARGARİN DEDİLER, ÇOK ÜZÜLDÜM'

Programda instagram paylaşımlarının altına yazılan yorumları da değerlendiren Eser Yenenler "Komik olmak aslında şişmanlıkla bir savaş şekli. Ama bütün tombikler çok eğlenceli değil. Siber zorbalık şeklinde postların altına yorum yazmak çok büyük ahlaksızlık. Herkesin kusuru var.

Biri bana yürüyen margarin yazmış. Ona üzülmüştüm" şeklinde bir itirafta da bulundu.

"DENİZ AKKAYA TALİHSİZ BİR AÇIKLAMA YAPMIŞ"

Bir dönem yapmış olduğu "Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmüyorum" açıklaması hatırlatıldığında ise "Şişmanlar da Deniz Akkaya'ya bayılıyordu, Allah Allah... Talihsiz bir açıklama.

Benim programa geldiğinde Berfu'nun güzelliği ve benim kilolu olmama sinir olmuştu. Kızı bulmuşsun, kendine bakacaksın diye orada da arkada bana bir sinirlendi" diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

ÜMİT ERDİM: ŞİŞMANLAR YALAN SÖYLER

Programda "Kamera önündekilerin zayıf olması avantaj" fikrini savunan Ümit Erdim ise "Şişmanlar yalancıdır. Şişman kendisine yalan söyler" iddiasında bulundu.

"ESER'E, PELİN'E BAŞROL YAPTIRMAZLAR"

"Zayıf olursan daha çok avantajın var her şeyde. Birinin adamı değilsen şişman adamı öteki tarafa geçirmiyorlar. Eser'e bir drama verip, başrol yaptırmazlar" diyen Erdim,"Şişmanlara başrol vermiyorlar. Sadakatsiz'de Caner Cindoruk ile Cansu Dere'nin yerine Eser ile Pelin'in eski halini koymazlar" iddiasında bulundu.

Sözlerini "Bizim coğrafyada böyle. Şişmansan çirkinsin" diye devam ettiren Ümit Erdim, Ebru Şallı'nın "Şişman kadın güzel değildir" yorumuyla ilgili olarak "Ebru Şallı hayatında güzel görmemiş" diyerek geceye damgasını vurdu.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: