Esra Erol çileden çıktı!

ATV ekranlarında yayınlanan ve Esra Erol'un sunduğu 'Esra Erol'da' programının geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde sinirler iyice gerildi.

Esra Erol çileden çıktı!

Ünlü sunucu Esra Erol'un Atv ekranlarında yayınlanan programının geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde kocası ile mutsuz olduğu için 2 çocuğunu bırakıp 10 yıldır tanıdığı Polat isimli bir adama kaçan Büşra isimli kadının yaptığı açıklamalar olay oldu. Evdeki 52 bin TL'yi alarak sevdiği adama kaçan Büşra Yücel'in 6 yaşındaki çocuğunu annesine ve 3 yaşındaki çocuğunu da otogarda bırakması programı izleyen herkesi sinirlendirdi. Programın sunucusu Esra Erol, Büşra Yücel'in komşusuyla konuştuğunu ve çocuklarına şiddet uygulayarak sokakta yatırdığını söyleyince sinirler iyice gerildi.

Tüm stüdyo alkışladı

Türk kadınından ve evliliklerinden bahseden Esra Erol "Bu koltuğa oturduğunda 'Kocam bana ihanet ediyor ve ben bu adamdan boşanamıyorum' demeni çok isterdim. Kocanla mutsuzsan Polat'a kaçmak zorunda mısın ya? Kocasıyla mutsuz olan yerine birisini bulduğundan ona mı kaçacak? Bu ne kadar iğrenç bir şey ya ben utanıyorum. Kadın olarak da utanıyorum Büşra. Sakın gittiğiniz adamları kendinize güç olarak almayın. Kocan bunları yaptıysa aslanlar gibi git boşan. Ona ihtiyacın mı var? Çalışıyorum, paramı kazanıyorum diyorsun niye biriyle gidiyorsunuz siz hepiniz ya. Kendine yeni hayat kurabilecek cebinde paran da var. Niye gitmenin sebebi Polat? Bunları Polat'sız da yapabilirdin. Çocuklarını yanına alıp yeni bir hayata başlayabilirdin. Bunu yapan binlerce kadın var ya. Benim evliliğimde bütün sorumlulukları kocamla beraber mi alıyorum sanıyorsun. Günde 15-16 saat yaşıyorum bir fiil yatmadan, ayaklarımı uzatmadan. Bu sadece benim için değil bunu yapan binlerce kadın var. Çocuklarımızın okulu, masrafları, ihtiyaçları, dersleri, ekstraları, eğitimleri... Bunları kocalarımız falan yapmıyor. Zaten beklemiyorum da. Bunları ben yapıyorum. O çocukları yetiştirecek olan kişi biziz. Ben bu sorumluluğu alıyorum. Dönüp de 'Eşime sen niye bunu yapmıyorsun' demem. 'Bunu yapar mısın' derim, yapar. Yapmıyorsa da o yapmadığı için kenara çekilmem, ben yaparım. Çünkü ben çocuklarım için yaşıyorum ve bir çok kadın çocukları için yaşıyor." dedi ve stüdyodakiler tarafından alkışlandı.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: