Fox TV'nin Ferhat ile Şirin ayıbı!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisinin final bile yapamadan yayından kaldırılması dizinin izleyicilerini çok kızdırdı.

Fox TV'nin Ferhat ile Şirin ayıbı!

Yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş'ın Leyla Tanlar ve Cansu Dere ile birlikte rol aldığı Ferhat ile Şirin dizisi geçtiğimiz günlerde final bile yapmadan yayından kaldırılmıştı. Ünlü oyuncuların büyük bütçeli dizileri genelde reytinglerde kötü sonuç alsa bile final yaparak yayından kaldırılıyor. Sosyal medyanın "Fox TV'nin ayıbı" yorumları yaptığı konu ile ilgili Tolga Sarıtaş veya dizinin diğer oyuncularından herhangi bir açıklama yapılmadı. Sosyal medya kullanıcıları Fox TV'nin bu konu ile ilgili aldığı final yapmadan yayından dizi kaldırma hareketine çok tepki gösteriyor. Kullanıcılar "Fox TV'ye hiç yakışmadı" ve "En azından final yapılması gerekirdi" yorumları yapıyor.

Oyuncuları sürekli gündemdeydi

Ferhat ile Şirin dizisinin oyuncuları dizinin yayın günlerinde Twitter gündemine oturuyordu. Özellikle güzel oyuncu Cansu Dere, dizinin yayınlandığı günlerde Twitter gündeminin ilk sırasında kendisine yer buluyordu. Dizinin bile önüne geçen bu ilginin, Ferhat ile Şirin dizisinin reyting canavarına kurban gitmesi izleyicilerin kafasını karıştıran başka bir konu.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: