Gönül Dağı zirveyi bırakmıyor!

TRT 1 ekranlarına geldiği ilk günden bu yana ilgi odağı olan ve izleyici sayısı sürekli artan Gönül Dağı, bu hafta da yine “1 Numara” olarak zirveye yerleşti. Dizi, 15 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan 28. Bölümde de geceye damgasını vurdu.

Gönül Dağı zirveyi bırakmıyor!

Her bölümünde samimi, dürüst, sıcakkanlı yurdum insanını anlatan, memleketimizin büyüleyici görüntüleri eşliğinde benzersiz bir öyküyü TRT 1 ekranlara yansıtan Gönül Dağı, 15 Mayıs Cumartesi akşamı Totalde 7,79 reyting aldı. AB’de 8,35, 20+ABC1’de ise 8,81 reyting alarak günün en çok izlenen dizisi oldu.

Bozkırda bir Anadolu masalını, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 gencin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı’nın Yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor.

Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın paylaştığı Gönül Dağı’nda Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Ruhi Sarı, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Utku Ateş, Cemre Melis Çınar, Ergun Kuyucu ve Zümre Meğreli rol alıyor.

Dizinin 29. Bölümü ise 22 Mayıs Cumartesi saat 20:00’de TRT 1 ekranlarına gelecek.

İşte Gönül Dağı’nın 29. Bölüm fragmanı

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: