'Gönül Dağı'nda bu hafta heyecan dorukta!

TRT 1 izleyicilerinin gözdesi, reyting rekortmeni Gönül Dağı, her bölümde birbirinden ilginç olayları, hüzünlendirirken tebessüm ettiren sahneleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor.

'Gönül Dağı'nda bu hafta heyecan dorukta!

Gönül Dağı’nın 25 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecek 33. Bölümünde, heyecan doruğa çıkacak. Bu hafta da bozkırda yaşayan, samimi, içten ve sevgi dolu Anadolu insanlarının yaşamlarından kesitleri, Gedellili mucit gençlerin başlarından geçen maceraları ilgiyle izleyeceğiz.

RAMAZAN ASUMAN’I KAÇIRIYOR… KASABA KARIŞIYOR…

Bozkırda bir Anadolu masalını, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 amcaoğlunun yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı’nda bu hafta birbirinden heyecanlı olaylar yaşanacak. Münir Başkanın (Ege Aydan) kızı Asuman’a (Hazal Çağlar) aşık olan, ancak ona kavuşması artık imkansız hale gelen Ramazan (Cihat Süvarioğlu) kız isteme gecesinde çıkan hadise sonrası bir karar alır. Asuman’ı kaçıracak ve onunla mutlu bir yaşama yelken açacaktır… Asuman’la buluşan ve kendilerini kimsenin bulamayacağı bir yöne doğru giden Ramazan, bu kez mutluluğu yakalayabilecek mi? Hayatının aşkı, sevdiği kızla nikah masasına oturabilecek mi? Dizinin 33. Bölümünde izleyeceğiz.

DOKTOR KENAN, AİLE SIRRINI ÇÖZEBİLECEK Mİ?

Gedelli kasabasına tayinini isteyen ve gelir gelmez yaşadığı salgınla zor günler geçiren Doktor Kenan (Serkan Kuru), ailesiyle ilgili gizemin sırrını aralamak için çalışmaya devam ediyor. Dişçi Musa’nın (Nuri Gökaşan) verdiği bilgiler ışığında farklı bir köye giderek bir ebeyi arayan Kenan, geçmişindeki gizli sırları açığı çıkarabilecek mi?

DÜĞÜNCÜ MUAMMER KAZA YAPAR VE AĞIR YARALANIR…

Belediye Başkanı Münir beyin kızı Asuman’ı kaçıran Ramazan’ı aramak için yola çıkan Düğüncü Muammer (Ali Düşenkalkar) onları bulur ancak her ikisinin de kararlı olduğunu görünce Ramazan’a yardım etmeye karar verir. Ona maddi destekte bulunur ve nikah sonrası kalmaları için Kırşehir’deki askerlik arkadaşına yönlendirir… Ancak bir gece önce gördüğü kötü rüyanın etkisiyle uykusuz kalan Muammer, dönüş yolunda büyük bir kaza geçirir… Yoldan geçen Doktor Kenan, onu bulur ve hastaneye yetiştirir… Acil ameliyata alınan Muammer, iyileşip sevdiklerine kavuşabilecek mi dizinin 33. Bölümünde izleyeceğiz.

SEFER, MİNİBÜS İHALESİNİ KAZANABİLECEK Mİ?

Gedelli kasabasının en bahtsız ve en iyi kalpli sakinlerinden dolmuşçu Sefer (Ferdi Sancar), bu bölümde yine sıkıntılı günler geçiriyor. Her yıl yapılan ve hiç kimsenin katılmadığı minibüs ihalesinde bu kez güçlü bir rakiple karşı karşıya kalıyor. Zahide (Ecem Özkaya) ve çocukların ekmek kapısını kaybetme tehlikesi yaşayan Sefer, bu yılki minibüs ihalesini kazanabilecek mi? 25 Eylül Cumartesi akşamı Gönül Dağı’nın 33. Bölümünde izleyeceğiz.

Yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı’nın senaryosunu Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit kaleme alıyor.

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli rol alıyor.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: