Gülçin Ergül'den kaza sonrası ilk açıklama!

Hepsi Grubu’nun eski solisti Gülçin Ergül, bir radyo programına katılmak üzere sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ile İzmir’den İstanbul’a gidiyordu. Lafçı’nın kullandığı otomobil, bir TIR’a arkadan çarptı. Lafçı’nın olay yerinde yaşamını yitirdiği kazada yaralanan Gülçin Ergül, önceki gün hastaneden taburcu oldu. Ünlü şarkıcı, olayın ardından ilk kez konuştu.

Gülçin Ergül'den kaza sonrası ilk açıklama!

Dört gün önce saat 20:30 sıralarında İstanbul-İzmir yolunun Susurluk ilçesi mevkiinde Erdal Şeyda Lafçı yönetimindeki otomobil, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkıp aynı yöne giden TIR'a arkadan çarptı. Otomobil savrulup bariyerlere çarparak durabildi. Kazada Erdal Şeyda Lafçı yaşamını yitirirken; sevgilisi Gülçin Ergül yaralandı.

Hastaneye kaldırılan şarkıcı geçtiğimiz gün taburcu oldu. Gülçin Ergül taburcu olduktan sonra olayla ilgili ilk açıklamayı yaptı. Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'e konuşan Ergül, şu ifadeleri kullandı:

“İşlerim için İstanbul’a gidiyorduk. Erdal bana eşlik ediyordu. Kazadan kısa süre önce bana çok güzel şeyler söylemişti. Hep onları düşünüyordum. O kadar mutluydum ki arabada şarkı söylüyordum. Her şey üç saniyede oldu bitti. Fiziksel olarak yaşıyorum evet ama hayat arkadaşımı, aşkımı, meleğimi, diğer yarımı kaybettim. Hastaneden çıkar çıkmaz İzmir’e Erdal'ın ailesinin yanına gittim. Onlar benim ailem. Birbirimize destek oluyoruz. Sevgilimin mezarını ziyarete gittim. Bir kez daha yıkıldım çünkü öldüğüne inanamıyordum. Bu bir kâbus olmalı. Ben iyiyim, tedavim devam ediyor. Meleğimin acısının yanında benim ağrılarım bir hiç. Çok bitkinim, gözlerimin feri söndü. Acımın tarifi yok.”

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: