Gülşen: "Gücümüzle, varlığımızla sesimizi sonuna kadar çıkaracağız"

Gülşen verdiği konserde şöyle konuştu: "Gücümüzle, varlığımızla sesimizi sonuna kadar çıkaracağız. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum."

Gülşen:

Gülşen söylediği şarkılar, kıyafetleri ve dansları sevenlerini coşturdu. Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen konserde ‘Dan Dan ‘ şarkısı ile başladı.

Gülşen:

Biletleri günler evvelinden tükenen konser kulüp tadında geçti. İkinci yarında şarkılarını seyirciler arasında söylemesi görülmeye değerdi. Daha ziyade genç kızların akın ettiği konser iki saat sürdü.

Gülşen:

Orhan Şallıel yönetimindeki Senfoni Orkestrası ile sanatçının uzun yıllardır birlikte çalıştığı ekibi aynı sahnede buluştu ve Gülşen seyircilerine seçtiği şarkılar ile kariyerinin ilk gününden günümüze bir müzik ziyafeti çekti.

Gülşen:

GECEde Gülşen, bu cuma yeni şarkısının yayınlanacağını ilk kez ilan etti.

Gülşen:

Kendi popüler şarkıları yanı sıra yer aldığı proje albümlerden de şarkılar söyleyen Gülşen, “Bergen” filmi için yorumladığı “Sen Affetsen Ben Affetmem”i söylemeden önce “Acılarla dolu bir hayat ve bir kadının yaşadıkları ve gelinen son nokta. Böyle bir hikayesi olması beni tabii ki bütün kadınlar adına çok üzüyor. Filmde Türk kadınlarının kaderini izlemiş oluyoruz. Yaşatılanları, dayatılanları ve yapılmaya çalışanları göreceksiniz. Tabii ki boyun eğmeyeceğiz ve bu cinayetleri durduracağız.

Gülşen:

Gücümüzle, varlığımızla sesimizi sonuna kadar çıkaracağız. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Bu salondaki tüm enerji Bergen'e gitsin” diyerek alkışlarla şarkıyı söyledi. "Dayanamıyorum" diyerek seyircilerin arasına inen Gülşen, tüm salonu dolaşarak şarkılarını kendisini izlemeye gelen

Gülşen:

Gülşen’in kıyafetleri yine dikkat çekici idi. Sanatçı, bu özel konserinde Mahizer Aytaş stil danışmanlığında Tanju Babacan ve Züleyha Kuru imzalı iki kostüm giydi. Gülşen’i izlemeye gelenler arasında Zorlu Yönetim Kurulu Üyesi Şule Zorlu, Cem Yenel, Ömer Erişmen, Umut Deniz Koyun, Oben Budak ve sanatçının oğlu Azur da vardı.